Anasayfa / Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Toplumumuzun sosyal, çevresel ve ekonomik kaygıları, APEC 'in faaliyetlerinin ve yatırımcılarının ilişkilerinin bir parçasıdır. APEC topluma karşı etik ve sorumludur, bu yönde kararlar alır ve uygular.

APEC tüm çalışanları ve yöneticileri ile içinde yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek için, çalışanları ve aileleri ile, yerel halk ve bütün toplumla birlikte sürdürülebilir bir dünya için çalışmaktadır.

APEC üretim faaliyetlerini enerji tüketimi, kaynak kullanımı ve karbondioksit salınımı açısından alternatiflerine göre daha avantajlı, aynı zamanda yeniden kullanılabilir bir malzeme olan çelik üzerinde yoğunlaştırmayı tercih etmiştir. APEC bünyesinde tasarlanan akıllı çelik yapı sistemleri kayıp olmadan sökülüp takılabilir olması nedeniyle servis ömrü boyunca yer veya el değiştirerek kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Tüm çelik yapı taşıyıcı sistemlerimiz kullanım ömrü sonunda %100 geri dönüşüm kapasitesine sahiptir.

APEC gelecek nesilleri bugünlerden inşa etmenin önemine inanan bir kuruluş olarak eğitime önemli katkılar sağlayan bir kuruluştur. Bu inançla eğitime yapmış olduğumuz katkılar listelenmiştir.

  • BEŞİKTAŞ İLKÖĞRETİM OKULU (ELAZIĞ)
  • ŞAKİRE – SADİ OBDAN İLKÖĞRETİM OKULU ( BAYRAMPAŞA – İSTANBUL)
  • MEHMET ZEKİ OBDAN İLKÖĞRETİM OKULU ( HARAÇÇI – İSTANBUL )
  • MEHMET ZEKİ OBDAN İLKÖĞRETİM OKULU (DİLOVASI – KOCAELİ)
  • GÜLİZAR ZEKİ OBDAN ANADOLU LİSESİ (PENDİK)