Anasayfa / Tarım & Hayvancılık

Tarım & Hayvancılık

Tarım ve hayvancılığın dünya için öneminin farkında olmanın bilinciyle üstün mühendislik becerilerimizi ileri teknoloji üretim imkanlarımızla birleştirerek Akıllı Çelik Yapılarımızı bu sektörde faaliyet gösterenler için özelleştirdik. Mahsülleri depolamak, araç ve ekipmanları korumak, yetiştirilen hayvanları barındırmak, ekilen ürünleri sera ile her mevsim yetiştirmek gibi çok çeşitli amaçlar için duyulan ihtiyaçlara en uygun, en ekonomik ve en pratik çözümleri APEC Akıllı Çelik Yapılarımızla sunuyoruz.

Uluslararası standartlara göre tasarlanmış yapılarımızın dayanıklı olduğu kadar öne çıkan özelliği oldukça ekonomik olmasıdır. Malzeme sarfiyatı üretim, taşıma, montaj aşamalarında avantaj sağlaması, statik proje ve çizimlerinin hazır, üst yapısının daha hafif olması nedeniyle zorlu zeminlerde daha ucuz temel gereksiminin olması gibi özellikleri sebebiyle daha hesaplıdır. Detaylı açıklamalar için lütfen Avantajlar sayfamızı inceleyiniz.

Ayrıca mühendislik tasarımları uluslararası standartlara uygun olarak yapıldığı için resmi kurumlarda geçerlidir; örneğin,
  • Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı,
  • Tarım İşletme Genel Müdürlüğü,
  • Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
  • IPARD - Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programı
gibi bakanlık, kurum ödenekleri ve destek programlarından yararlanılabilir. Daha fazla bilgi için lütfen ilgili kuruluşların sitelerini ziyaret ediniz.

Tarım ve Hayvancılık Yapıları

 

Tarım ve Hayvancılık Yapıları

T.C. Gıda Tarim ve Hayvancılık Bakanlığı