Anasayfa / Ofis

Ofis

The Container, zemin, çatı ve duvarların bir bütün halde fabrika teslimi hazır bir yapı olduğundan, Sevkiyat sonrası istenilen yere yerleştirilmesi halinde Ofis ihtiyacınızı karşılamasına yardımcı olmaktadır.

Şantiyeler, Satış Ofisleri, Taksi Durakları, Muhtarlık binaları gibi birçok amaçla  Ofis kullanımları için konteynerler zaman açısından en pratik çözümlerdir.
Şantiyelerde kullanılan ofis konteynerleri tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak uygulanabilmektedir. Ofis konteynerleri için ısı, su ve ses yalıtım çözümleri, istenen konfor koşullarının sağlanması adına önemli çözümler sunulmaktadır.

Satış Ofisleri için Dekoratif cephe çözümlerinide detaylandırarak çözümler sunulmaktadır. Konteynerlerin kurulacağı iklim şartlarına göre eğer gerekli ise çatı takviyesi de yapılabilir. Birçok kez sökülüp, tekrar montajı yapılabilir.

Bu yapılar tek bir şantiyede değil bir çok şantiyede nerdeyse sıfır zayiatla sökülerek sevkiyatı yapılmasıyla diğer yapılardan bir adım önde olması dikkat çekmektedir.