Anasayfa / Yemekhane

Yemekhane

Şantiye mobilizasyonunda ihtiyaçlardan bir diğer ünite de yemekhane binalarıdır. Bu ihtiyaçların karşılanmasında çözüm olarak konteyner yemekhane binalarını sunmaktayız.. Kullanıcı kişi sayısı ve konfor koşulları göz önünde bulundurularak proje çalışması yapılır. Standart ebatlar 2,4×6,00 m. ve 3,00×7,00 m. ebatları dışında projeye özel belirlenen ebatlar da tek olarak, büyük ölçekli planlarda birleşimli çözümler sunulmaktadır.

Çoğunlukla tek katlı ve iki katlı örnekleri mevcuttur. Geniş açıklıklar da maliyetin düşürülmesi amacıyla kolon takviyeleri ile projelendirme ve montaj yapılmaktadır. Konteynerlerin ön üretimi fabrikada tamamlanır, şantiyede sadece Planlara uygun bir biçimde birleştirilme işlemi yapılmaktadır.

Konteynerlerin kurulacağı iklim şartlarına göre eğer gerekli ise çatı takviyesi de yapılabilir. Birçok kez sökülüp, tekrar montajı yapılabilir.

Bu yapılar tek bir şantiyede değil bir çok şantiyede nerdeyse sıfır zayiatla sökülerek sevkiyatı yapılmasıyla diğer yapılardan bir adım önde olması dikkat çekmektedir.