Anasayfa / The Container

The Container

The Container , APEC tarafından mühendisliği geliştirilerek, Galvanize Hafif Çelik profiller ile modüler ve çok katlı projelerinizde sınırsız çözümler sunabilmek amacı ile tasarlanmıştır. Esnek tasarım ve üretimi, fabrika veya sahada monte edilebilirliği ile kolay kurulum, kolay taşıma ve yeniden kullanılabilme imkanı sunmaktadır. Özellikle Kaynaksız Teknoloji ile imal edebilmesi ve dünyanın her yerine ister karkas ister tüm malzemesi ile sevkedilebilme özelliği ile lojistik maliyetlerini en avantajlı hale getirmektedir.

Prefabrik ve Yapı sektöründeki imalatçılara APEC sadece iskelet karkas satışı ve/veya komple malzemeli olarak çözümler sağlayabilmektedir.Bu sayede üreticiler APEC'den sadece iskelet temin edip , APEC çözüm desteği ile diğer kaplama malzemelerini yerel çözme imkanına kavuşarak maliyetlerini minimize edebilmektedirler.

The Container , piyasadaki standart ölçülerdeki konteyner kullanma sorununuda esnek tasarım imkanları ile çözümler getirmektedir. 4 mt genişlik 12 mt ye kadar uzunlukta The Container sektörde rakipsiz bir tasarımdır.

www.thecontainer.de